Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Pershendetje!


Prezantimet E Antareve9BeLti353Sun Jul 15, 2012 12:59 pm
Adea Spa... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Nje poezi per veren


Poezit Me Te Bukura!!!0Adea Spa...5146Sun Jul 15, 2012 12:44 pm
Adea Spa... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  humor:padrejtesia


Humor0Adea Spa...224Sat Jul 14, 2012 11:59 pm
Adea Spa... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  humor:loja miqesore


Humor0Adea Spa...178Sat Jul 14, 2012 11:51 pm
Adea Spa... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  humor:testi


Humor0Adea Spa...165Sat Jul 14, 2012 11:42 pm
Adea Spa... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  poezia me e bukur per vendin tim


Poezit Me Te Bukura!!!1Adea Spa...218Sat Jul 14, 2012 9:54 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

 Ngjites Kerkesa per Access


IRC World1AnGeL_DrEamS269Sat Jul 14, 2012 1:01 am
Endi^fr Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Meshkujt me tė cilėt nuk duhet tė martohen femrat


Me te fundit0Alibaba_Me_40_Hajdut256Wed Jul 04, 2012 6:20 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  pershendetje


Prezantimet E Antareve9Jolaaa311Wed Jun 20, 2012 8:02 pm
gesi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Aksidentohet autobusi nė Qafė-Krrabė, tė plagosur


Me te fundit0Alibaba_Me_40_Hajdut236Sat Jun 16, 2012 4:46 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Varre te dy 'vampireve' te gjetur ne Bullgari. E verteta mbi lindjen e mitit te vampireve.


Me te fundit0Alibaba_Me_40_Hajdut105Mon Jun 11, 2012 8:02 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  40 turistė hollandezė shpėtojnė pėr mrekulli nė qafėn e Llogarasė


Me te fundit0Alibaba_Me_40_Hajdut177Tue May 29, 2012 3:35 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Edhe Rita Ora ne jurine e “X Factor”


Show Biz0Osumi187Mon May 28, 2012 12:48 pm
Osumi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Poni: Me njė bum videoklipesh kėtė verė


Show Biz0Osumi108Mon May 28, 2012 12:46 pm
Osumi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Jonida: Jeta mė ka ndryshuar pėr mirė.....


Show Biz0Osumi107Mon May 28, 2012 12:45 pm
Osumi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Eurosong, si u komentua Rona nga mediat evropiane


Show Biz0Osumi88Mon May 28, 2012 12:42 pm
Osumi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Argjentina Ramosaj: Mos me pyesni me per ndarjen, thjesht mbaroi


Show Biz0Megi alb104Thu May 24, 2012 10:45 am
Megi alb Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Lorik Cana: E verteta e historive te mia me femrat vip, per momentin bashkejetoj me nje vajze…..


Show Biz0Megi alb138Thu May 24, 2012 10:42 am
Megi alb Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Noizy, “Njė Selam” pėr BabaStars


Show Biz0Megi alb122Thu May 24, 2012 10:38 am
Megi alb Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Gjashte arsyet pse tradheton nje mashkull


Kuriozitete0Nina153Thu May 24, 2012 10:29 am
Nina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Femija zgjat me shume jeten e gruas


Show Biz0Nina92Thu May 24, 2012 10:28 am
Nina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Dizanjuesja nga Los Angeles tha se nusja e Facebook veshi fustanin e saj


Show Biz0Nina82Thu May 24, 2012 10:27 am
Nina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  BB, Genta thote se ka hequr dore nga infermieria per dashurine


Show Biz0Nina89Thu May 24, 2012 10:25 am
Nina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Rona: U frymėzova nga tragjedia e Himarės


Show Biz0Nina95Thu May 24, 2012 10:21 am
Nina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Rekodmeni botėror vizitė nė Shqipėri pėr 100-vjetorin e pavarėsisė


Sport0Nina173Thu May 24, 2012 10:11 am
Nina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Britani, kush lind i varfėr mbetet i varfėr


Kuriozitete0Nina80Thu May 24, 2012 10:10 am
Nina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Prifti qė vendosi tė kthehej nė Elvis Prsly


Kuriozitete0Nina83Thu May 24, 2012 10:09 am
Nina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Rusi, nusja arrestohet nė ditėn e dasmės


Kuriozitete0Nina69Thu May 24, 2012 10:08 am
Nina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Kėngėtari Usher qan nė gjykatė


Show Biz0irsi86Thu May 24, 2012 9:57 am
irsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Bar Rafaeli, femra mė seksi nė botė..


Show Biz0irsi140Thu May 24, 2012 9:56 am
irsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Antigjenet


Kimia & Biologjia0SmiLey167Wed May 23, 2012 8:22 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Rruga e lizės (litike) RRUGA E ATAKUT MAMBRANOR (LIZĖS)


Kimia & Biologjia0SmiLey79Wed May 23, 2012 8:21 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  RRUGA E LECITINĖS


Kimia & Biologjia0SmiLey84Wed May 23, 2012 8:21 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Imuniteti aktiv dhe ai pasiv


Kimia & Biologjia0SmiLey610Wed May 23, 2012 8:19 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  IMUNITETI I LINDUR (JOSPECIFIK)


Kimia & Biologjia0SmiLey101Wed May 23, 2012 8:19 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  te pergjithshme rreth Imunologjise:


Kimia & Biologjia0SmiLey73Wed May 23, 2012 8:18 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Imunologjia-gjithecka rreth kesaj dege te Biologjise!


Kimia & Biologjia0SmiLey105Wed May 23, 2012 8:17 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  I kthehen bashkėpunimit


Ekonomi0SmiLey165Wed May 23, 2012 8:11 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Naftėtarėt dhe arkat fiskale


Ekonomi0SmiLey75Wed May 23, 2012 8:10 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Zvicėr, UBS banka humb 2 miliardė dollarė


Ekonomi0SmiLey81Wed May 23, 2012 8:08 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Sparkes: Paratė nga dogana nė veri, nė buxhet tė Kosovės


Ekonomi0SmiLey78Wed May 23, 2012 8:08 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Zbatimi i marrėveshjes, sjell implikime ekonomike


Ekonomi0SmiLey70Wed May 23, 2012 8:07 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Wind-Power ndal gjeneratorėt nė Golesh


Ekonomi0SmiLey85Wed May 23, 2012 8:06 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Turkish Airlines blenė Montenegro Airlines


Ekonomi0SmiLey78Wed May 23, 2012 8:05 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Tre te burgosurit


Humor0SmiLey83Wed May 23, 2012 7:59 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  nje grua qe kerkon artificial ne farmaci


Humor0SmiLey84Wed May 23, 2012 7:57 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Mesusja qe teshtin ne mes te klases :)


Humor0SmiLey58Wed May 23, 2012 7:53 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Rusi Vs Amerika


Humor0SmiLey76Wed May 23, 2012 7:48 pm
SmiLey Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  jeta ime ....


Poezit Me Te Bukura!!!0irsi233Wed May 23, 2012 7:44 pm
irsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Lot o Lot


Poezit Me Te Bukura!!!0irsi202Wed May 23, 2012 7:42 pm
irsi Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: