Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 5 matches for Adelina

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Adelina Berisha i drejtohet djaloshit qė e pėlqen


Show Biz0ONUFRI128Mon May 07, 2012 10:06 am
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Adelina : Ja pse u pėrqafova Seldin


Show Biz0AnGeL_DrEamS329Fri Dec 02, 2011 11:31 pm
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Adelina Ismaili: Dikur kėrkoja drejtėsinė me grushte, tash p


Show Biz0ONUFRI686Sat Dec 11, 2010 6:49 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Adelina Tahiri: Nuk kam kohe per dashurine


Show Biz0ONUFRI404Sat Oct 30, 2010 12:05 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Adelina Ismaili dhe Genta Ismaili Nje puthje e pazakonte..


Show Biz0ONUFRI2753Mon Jan 04, 2010 6:42 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: