Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 4 matches for ciljeta

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Ēiljeta: Pas “shtatzėnisė”, momenti pėr tė krijuar familje


Show Biz0AnGeL_DrEamS164Fri Dec 16, 2011 6:12 pm
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Ciljeta: Me emrin tim sulmojne PD


Show Biz0ONUFRI312Sun Apr 04, 2010 10:11 am
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Ciljeta ne keshillin kombetare te PD


Show Biz0ONUFRI485Sat Feb 06, 2010 10:47 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Ciljeta dhe Zajmina, nje histori “lufte” nė infinit


Show Biz0ONUFRI491Sun Jan 03, 2010 2:58 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: