Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 19 matches for foto

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Foto nga aksidenti tragjik sot ne Himare:(


Me te fundit0Alibaba_Me_40_Hajdut134Mon May 21, 2012 6:05 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Fahrradi FFX, njė Ferrari me… pedale! Ja biēikleta mė e shtrenjtė nė botė (video dhe foto)


Teknologji0ONUFRI94Sun May 20, 2012 9:31 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Foto – lajm: Mrekullitė e arkitekturės…


Teknologji0ONUFRI58Sun May 20, 2012 9:26 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Foto – lajm: Njė hotel i nėnujshėm nė Dubai, qė shkon pėrtej fantazisė…


Kuriozitete0ONUFRI72Sun May 20, 2012 9:21 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Chelsea mbreti i Evropės (VIDEO-FOTO)


Sport0ONUFRI78Sat May 19, 2012 9:59 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Puthja nė buzė mes Merkel e Obamės…(Shiko Foto )


Show Biz0ONUFRI177Sat May 19, 2012 9:35 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Rita Ora tregon linjat e saj (FOTO)


Show Biz0ONUFRI97Fri May 18, 2012 10:04 am
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Njė trup si Rihanna vetėm pėr 25 minuta (FOTO)


Show Biz0Alibaba_Me_40_Hajdut103Thu May 10, 2012 5:08 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Super jahti 15 milionė dollarė (FOTO


Me te fundit0Alibaba_Me_40_Hajdut203Thu Apr 12, 2012 6:34 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  A mund ti pres flokėt tani mami? (FOTO)


Me te fundit0Alibaba_Me_40_Hajdut197Thu Mar 15, 2012 7:57 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Foto me levizje me te bukurat by Onufri


Foto Te Ndryshme24ONUFRI2487Tue Jan 17, 2012 1:34 pm
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  foto poezi


Foto Te Ndryshme34ONUFRI3506Thu Nov 17, 2011 12:59 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Ndahen Erioni dhe Bertina!! [Plus Foto]


Show Biz0ONUFRI389Thu Oct 13, 2011 7:18 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Rozana Radi ne foto nudo.


Show Biz1Ares10001Tue Jun 21, 2011 4:59 pm
Ares Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Genta Ismajli me foto hot


Show Biz0Alibaba_Me_40_Hajdut452Mon Apr 18, 2011 2:29 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Foto: Vida: Prapanicės ja kam parė hajrin


Show Biz0Alibaba_Me_40_Hajdut441Mon Apr 18, 2011 1:37 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Foto tė papublikuara tė Bon Jovi-it


Show Biz0ONUFRI447Sun Aug 01, 2010 9:40 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Ndertohet aparati me 6milion foto ne sekonde!


Teknologji0ONUFRI378Sat Feb 13, 2010 12:39 am
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  foto te antareve


Prezantimet E Antareve6RIDII697Thu Nov 29, 2007 10:32 pm
fatjoni-007 Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: