Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 5 matches for genta

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  BB, Genta thote se ka hequr dore nga infermieria per dashurine


Show Biz0Nina62Thu May 24, 2012 10:25 am
Nina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Genta Ismajli me foto hot


Show Biz0Alibaba_Me_40_Hajdut452Mon Apr 18, 2011 2:29 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Adelina Ismaili dhe Genta Ismaili Nje puthje e pazakonte..


Show Biz0ONUFRI2753Mon Jan 04, 2010 6:42 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Genta Imajli – Si pantere, kenga rezulton e vjedhur


Show Biz0Alibaba_Me_40_Hajdut384Sun Dec 20, 2009 12:23 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  GENTA ISMAJLI & DJ DALOOL GUXIMI


Muzik Shqipetare0Alibaba_Me_40_Hajdut254Thu Feb 07, 2008 7:12 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: