Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 5 matches for miss

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  “Miss Nėna gjyshe” e Brazilit, gjysheve qė ju kanė zili edhe 18 vjeēaret


Show Biz0Alibaba_Me_40_Hajdut359Mon May 07, 2012 7:07 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Miss Kolumbia gatua nudo!


Me te fundit0AnGeL_DrEamS314Fri Jan 13, 2012 3:08 pm
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Miss Universe 2010 fiton Meksika, Shqipėria mes 15 finaliste


Show Biz0Alibaba_Me_40_Hajdut384Thu Aug 26, 2010 11:16 am
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Miss Shqiperia nudo trondit italinė


Show Biz0ONUFRI503Tue Jul 06, 2010 11:18 am
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Miss Universe of Kosova - Marigona Dragusha


Show Biz0ONUFRI461Sun Apr 04, 2010 10:05 am
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: