Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 3 matches for nora

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Nora Istrefi: I urrej punėt e shtėpisė


Show Biz0ONUFRI98Mon May 07, 2012 10:03 am
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Nora ndėrton vilė mbi 600 mijė euro dhe blen makinė 32 mijė euro


Show Biz0Klea@Love129Mon Dec 19, 2011 11:33 am
Klea@Love Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Eshkreta Nora IstreFi Sa Sexy Eshte


Show Biz4ONUFRI10002Sat Jan 09, 2010 9:56 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: