Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 5 matches for nudo

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Shėtit nudo nė supermarket: “Eshtė e drejta ime tė vetėshprehem” (Video)


Kuriozitete0ONUFRI85Sun May 20, 2012 9:02 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Pozoi nudo, s’mund tė rikthehet nė shtėpi


Me te fundit0AnGeL_DrEamS209Thu Jan 19, 2012 6:25 pm
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Miss Kolumbia gatua nudo!


Me te fundit0AnGeL_DrEamS315Fri Jan 13, 2012 3:08 pm
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Rozana Radi ne foto nudo.


Show Biz1Ares10001Tue Jun 21, 2011 4:59 pm
Ares Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Miss Shqiperia nudo trondit italinė


Show Biz0ONUFRI503Tue Jul 06, 2010 11:18 am
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: