Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 7 matches for poezi

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Nje poezi per veren


Poezit Me Te Bukura!!!0Adea Spa...1769Sun Jul 15, 2012 12:44 pm
Adea Spa... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Poezi: Buzeqeshja jote


Poezit Me Te Bukura!!!0ONUFRI517Tue Nov 29, 2011 12:48 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Poezi: Tė kam Dashur


Poezit Me Te Bukura!!!0ONUFRI315Thu Nov 24, 2011 9:26 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Poezi: Pėr ty Mendoj!


Poezit Me Te Bukura!!!0ONUFRI464Thu Nov 24, 2011 8:44 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Poezi: Per Ty Zemer


Poezit Me Te Bukura!!!0ONUFRI1121Thu Nov 24, 2011 8:40 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  foto poezi


Foto Te Ndryshme34ONUFRI3506Thu Nov 17, 2011 12:59 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Poezi Qesharake


Poezit Me Te Bukura!!!18ONUFRI5156Wed Dec 30, 2009 1:03 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: