Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 3 matches for radi

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Rozana Radi kerkohet nga policia, bashkupon me bMC Kresha


Show Biz0ONUFRI446Thu Oct 13, 2011 7:40 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Rozana Radi ne foto nudo.


Show Biz1Ares10001Tue Jun 21, 2011 4:59 pm
Ares Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Rozana Radi tregon gjoksin


Show Biz0ONUFRI1340Sun Jul 25, 2010 8:49 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: