Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 7 matches for shqip

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Knowing - me titra Shqip


Me te fundit0AnGeL_DrEamS120Fri May 04, 2012 9:36 am
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Filma me Titra Shqip ne: Www.ShpirtiLir.Com


Me te fundit0AnGeL_DrEamS846Sat Jan 14, 2012 10:17 am
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Eposi Ramajana ne shqip


Filozofia0AnGeL_DrEamS141Mon Dec 05, 2011 5:22 pm
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Bagavat Gita ne shqip


Filozofia0AnGeL_DrEamS198Mon Dec 05, 2011 5:20 pm
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj


Poezit Me Te Bukura!!!19ONUFRI6371Wed Dec 30, 2009 1:15 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Clodhu Pake Dhe Argetohu Me Fjalorin Shqip Turqisht


Pershendetje Dhe Urime0Ares406Mon Jun 23, 2008 9:46 pm
Ares Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Hello Fjal Shqip Turqisht


Pershendetje Dhe Urime2Ares673Mon Jun 09, 2008 1:08 pm
I_vetmuari Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: