Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 12 matches for video

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Fahrradi FFX, njė Ferrari me… pedale! Ja biēikleta mė e shtrenjtė nė botė (video dhe foto)


Teknologji0ONUFRI94Sun May 20, 2012 9:31 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  UFO pėr pak pėrplaset me njė aeroplan mbi Denver, Colorado, tmerrohet piloti (video)


Kuriozitete0ONUFRI72Sun May 20, 2012 9:14 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Shėtit nudo nė supermarket: “Eshtė e drejta ime tė vetėshprehem” (Video)


Kuriozitete0ONUFRI85Sun May 20, 2012 9:02 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Chelsea mbreti i Evropės (VIDEO-FOTO)


Sport0ONUFRI78Sat May 19, 2012 9:59 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Flori sjell kėngėn labe seksi (Video)


Show Biz0ONUFRI145Thu May 17, 2012 5:56 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Shpirti Lire mundeson sherbimin e ri Video-chat


Me te fundit0AnGeL_DrEamS194Fri Jan 13, 2012 9:32 pm
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  STINE feat. Alida - Lucky Girl 2011 (Official Music Video)


Muzik Shqipetare0Alibaba_Me_40_Hajdut571Thu Nov 17, 2011 6:07 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Noizy Ft Tuna - Barbie Girl (official video)


Muzik Shqipetare0Alibaba_Me_40_Hajdut392Wed Nov 16, 2011 3:09 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Ingridi renditet e para ne radiot greke! [VIDEO]


Show Biz0ONUFRI363Thu Oct 13, 2011 7:49 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Kujdes, video me virus nė facebook


Teknologji0ONUFRI494Sun Aug 01, 2010 9:59 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Serie A: Inter me veshtiresi mposht Sienen (VIDEO)


Sport0Ares352Sat Jan 09, 2010 11:36 pm
Ares Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Messi fiton cmimin lojtari me i mire i vitit 2009 (VIDEO)


Sport0Alibaba_Me_40_Hajdut298Tue Dec 22, 2009 5:11 am
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: