Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 3 matches for zajmina

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Intervista : Zajmina Vasjari: Lidhja me Turin me ka ndryshua


Show Biz0ONUFRI756Sat Dec 11, 2010 7:14 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Ciljeta dhe Zajmina, nje histori “lufte” nė infinit


Show Biz0ONUFRI491Sun Jan 03, 2010 2:58 pm
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  BESJANI FT ZAJMINA - APOKALIPS


Muzik Shqipetare0Alibaba_Me_40_Hajdut338Thu Feb 07, 2008 7:13 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: