Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ilir
antar i ri
antar i ri
ilir

Male
Postime : 25
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSat Oct 27, 2007 3:41 pm

Pershendetje te gjitheve Ne kete Forum.Une jam Iliri Nga Kucova Dhe Mosha Ime Eshte 18 Vjec.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Mire Se Erdhe   Pershendetje Icon_minitimeSat Oct 27, 2007 4:45 pm

ilir shkruajti:
Pershendetje te gjitheve Ne kete Forum.Une jam Iliri Nga Kucova Dhe Mosha Ime Eshte 18 Vjec.
Vlla iliri Mire Se Erdhe Ne Forum Dhe Faleminderit Per Postimet :affraid:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: