Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Beyonce merr pushim nga muzika

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Beyonce merr pushim nga muzika   Tue Feb 16, 2010 9:26 pm

Beyonce Knowles dėshiron tė pushojė pėr gjashtė muaj nga tė gjitha angazhimet e saj muzikore.Krijuesja e hitit ‘Crazy in Love’, e cila ėshtė e martuar me yllin e
muzikės hip-hop Jay-Z, mendon se ajo ka punuar shumė vitin e kaluar dhe
ka nevojė tė marrė ca pushim dhe t’i kushtohet jetės sė saj.

Ėshtė pėrfundimisht koha pėr tė marrė pushim, pėr tė mbushur
bateritė. Do tė doja tė marr gjashtė muaj pushim dhe tė mos shkoj nė
studio. Dua vetėm ta jetoj jetėn, tė inspirohem nga gjėrat sėrish.

Dua tė bėj gjėra tė zakonshme. Dua tė shkoj nė restorante, ndoshta
tė ndjek njė kurs dhe tė shoh mė shumė filma dhe shfaqje nė Broadway,
ka thėnė Beyonce.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Beyonce merr pushim nga muzika
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: