Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Prezantimi.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Guest
Vizitor
Anonymous


Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeSun Oct 28, 2007 10:21 am

Prezantimi luan nje rol te madh,ēdo antar duhet te prezantohet,ate mund ta beje ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 11:56 am

Smile gjithsesi mirseerdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
antar i ri
antar i ri
Ela

Female
Postime : 11
Anėtarėsuar : 29/11/2007

Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 9:59 pm

kush me ka regjistruar mua ne kete forum se spo kuptoj asgje...
sot me erdhi nje email qe jam regjistruar dhe pastaj llogaria juaj u aktivizua ?????????????????? shpjegohuni shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 10:10 pm

Ska Mundesi Te kete Regjistruar dikush tjeter pervec se je regjistruar vete... cudi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 10:37 pm

ela po sikur te pergjigjemi shtruar shtruar behet gje?!shpejt mu pergjigj ti se me hyn te dridhurat mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
antar i ri
antar i ri
Ela

Female
Postime : 11
Anėtarėsuar : 29/11/2007

Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 10:49 pm

cfare te pergjigjjem, une as qe nuk e dija ekzistencen e ketij websiti, dhe u habita, nejse flm ai qe me ka regjistruar se nuk jam lodhur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 10:54 pm

ela ti mire se erdhe njer pa te tjerat ske ci do ai qe te ftoi ose ajo kushdo qoft ka bere nje pune te mire.ose edhe je regjistruar vete edhe nuk di si te besh grusht me ne Razz shaka.por te pakten ti ela bukuroshja prezantohu iher se na duhesh lool Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Ela
antar i ri
antar i ri
Ela

Female
Postime : 11
Anėtarėsuar : 29/11/2007

Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 11:01 pm

po ja me paska prezantu ai qe me ka regjistru, pale ca paswordi me kishte vu me te ik truni Very Happy

nuk jom regjistru vet jo, se nikun nuk ve ela por london_girl


mire se ju gjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fatjoni-007
Admin
Admin
fatjoni-007

Male
Postime : 60
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 11:02 pm

Dj-Fabio po ti je prenzantuar per veten tende ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.welcometokucova.tk
Guest
Vizitor
Anonymous


Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 5:53 pm

Une quhem Mondi jame nga lagja 1 Maj jetoj ne milano po pushimet cdo vit i kaloj ne kucove.pershendetje te gjithe antareve te forumit dhe kucovareve kudo qe ndodhen.pergezime per forumin.ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 7:02 pm

Pershendetje Mondi

Mire Se Erdhe Midis Nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 7:05 pm

Ela shkruajti:
po ja me paska prezantu ai qe me ka regjistru, pale ca paswordi me kishte vu me te ik truni Very Happy

nuk jom regjistru vet jo, se nikun nuk ve ela por london_girl


mire se ju gjeta
Ca passwordi te kishin vene moj se na bere kurioz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 10:51 pm

london_girl hmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
Vizitor
Anonymous


Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 7:50 pm

Vetem 5-6 veta shkruakan ne kete forum.ku jane te tjeret vetem qenkan regjistruar dhe nuk paskn derguar asnje mesazh.ju pershendes te gjitheve po ne vecanti shoket e mi ne santorini:Klodin Lolin ...Edin ne athine dhe gjithe cunat e bar Milanos..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Prezantimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi.   Prezantimi. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantimi.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: