Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Ckenaaaa ????????????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CoNNecT
SuperAdmin
SuperAdmin
CoNNecT

Male
Postime : 13
Anėtarėsuar : 02/12/2007

Ckenaaaa ???????????? Empty
MesazhTitulli: Ckenaaaa ????????????   Ckenaaaa ???????????? Icon_minitimeSun Dec 02, 2007 4:09 pm

Me QE Thoni Ju Erdha Ne Une Dhe Mire Se Ju Gjej Alll !!!! Ne Vecanti Pershendes RIDII dhe Florin se i kam cik si me te njofem ... Une Jom Padrino AVOCADO etj etj Ne Chat ... Jom ke 20 vjec jam nga dr zona plazhi katunar mo po na kto modenet Razz dhe shpresoj te kalojme bashke mire fare ..... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Grand-Family.Tk
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Ckenaaaa ???????????? Empty
MesazhTitulli: Re: Ckenaaaa ????????????   Ckenaaaa ???????????? Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 9:02 am

mirseerdhe shoku e kalofsh sa me mir Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ckenaaaa ????????????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: