Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje te gjitheve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
padrino
antar i ri
antar i ri
padrino

Male
Postime : 6
Anėtarėsuar : 09/12/2007

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 7:27 pm

persh te tereve.si ja keni kaluar.shpresoj tia kaloj sa me mire ne kete forum.cao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CoNNecT
SuperAdmin
SuperAdmin
CoNNecT

Male
Postime : 13
Anėtarėsuar : 02/12/2007

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 1:07 pm

jalla bobi jalla xhixhi ky o nik ime e vlla po Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Grand-Family.Tk
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 4:38 pm

mire se erdhe lal edshe te uroj tja kalosh mire ne kete forum

____________________
Pershendetje te gjitheve Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
padrino
antar i ri
antar i ri
padrino

Male
Postime : 6
Anėtarėsuar : 09/12/2007

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 7:01 pm

flm per mirseardhjen.shpresoj te gjallerojme sa me shume kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
snajperi_zemrave
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 1
Anėtarėsuar : 30/12/2007

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 3:42 pm

pershendetje te gjithve dhe gezuar vitin e ri,fat dhe mbaresi te gjithve,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 5:59 pm

snajperi_zemrave shkruajti:
pershendetje te gjithve dhe gezuar vitin e ri,fat dhe mbaresi te gjithve,
ore lere vitin e ri po prezantohu leri llafet

____________________
Pershendetje te gjitheve Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te gjitheve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: