Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 A Ju Pelqen Ky Web

Shko poshtė 

Ju Pelqen Ky Web-Site
Po
93%
 93% [ 26 ]
Mire, Jo Keq
4%
 4% [ 1 ]
Jo
3%
 3% [ 1 ]
Totali i votave : 28
 

AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 01, 2008 6:13 pm

:cheers::cheers: Jepni Mendimin Tuaj Per Kete Web-Site :cheers: :cheers:

____________________


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Jan 22, 2008 9:36 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 01, 2008 6:16 pm

Bukur Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 01, 2008 6:21 pm

E Di Se Bashke E Kemi Bere Very Happy

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
avatar

Female
Postime : 176
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 01, 2008 6:23 pm

Bukur Bukur Po Ju Kam Thene Qe Duhet Pake me Shume Gjalleri Gjithsesi Jane Shtuar Ca Antare Por Megjithate Duhet Qe te kete Ca Usera Online Razz Ares Je Si Shpirt Very Happy Puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 01, 2008 6:34 pm

Albina E Dime Por Ti Nuk Po Na Ndihmon fare :d eDHE UNE TE POUC FOLT TE FAQA JE SI SHPIRT BYE

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
avatar

Female
Postime : 176
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 01, 2008 6:45 pm

heheheh ke haruar edhe te shkruash hahah Razz hahahah Smile) ose je shume i shkathet nje nga keto te dyja Razz hahah bye klm all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 01, 2008 6:51 pm

Ky forum me ben te ndjenj qe jam shqipetare...por vetem per nje gje me vjen keq qe nuk jam me moderator ne kete forum...gezuar festat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kledjo
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 18
Age : 35
Anėtarėsuar : 29/10/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 01, 2008 8:14 pm

Them Se Eshte Dicka E Bukur Pa bere Reklame Sepse Do Ishte E Tepert Boll Qe Te hysh ne kete forum !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 01, 2008 8:15 pm

Ouu klejdo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kledjo
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 18
Age : 35
Anėtarėsuar : 29/10/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 01, 2008 8:23 pm

Hem Ehe ska Se Si te ndoshi Ndryshe !!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SoulAsasins
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 24
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : tirane QS
Anėtarėsuar : 30/10/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Sun Jan 06, 2008 6:05 pm

nice to you Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kucova.org
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Sun Jan 06, 2008 6:09 pm

Te pelqen eeeeeeeeeeeee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Sun Jan 06, 2008 6:11 pm

Te pelqen eeeeeeeeeeeee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Sun Jan 06, 2008 6:20 pm

bukur eshte ...virus nqs e do akoma ate moderator ateher cicero e po te degjova te shtoi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerina
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 31
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Mon Jan 07, 2008 3:52 pm

Bukur Bukur Shume Ju Lumte keni Bere nje pune te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ira
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 3
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Mon Jan 07, 2008 10:32 pm

I bukur Tereqes Very Happy
kalofshi sa me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nezira
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 2
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Mon Jan 07, 2008 10:39 pm

Bukur keni bere nje pune te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Mon Jan 07, 2008 11:03 pm

ate thuaj ...ka qen nje pun e lodhshme per mua..tre dit e tre net papushim :S...upsss harrova fare une e gjeta te gatshem Smile e ka ber ares
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
avatar

Female
Postime : 176
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 08, 2008 12:22 am

hahahahahahhahaha
vertet i bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 08, 2008 12:30 am

albina te kam ndrruar prap emrin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
avatar

Female
Postime : 176
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 08, 2008 12:46 am

e nderova vete e bera sic ishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 08, 2008 3:16 am

te lumt Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Wed Jan 09, 2008 3:45 pm

shum i bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Wed Jan 09, 2008 4:10 pm

edhe mua me pelqen Razz
sepse e kam krijuar vete Razz
Very Happy Very Happy Very Happy

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Wed Jan 09, 2008 6:19 pm

e bukur kjo Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ViRuS-24
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 54
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 11/01/2008

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Sat Jan 12, 2008 1:41 am

ja po e jap edhe une mendimin tim!

ky forum eshte i shkelqyer dhe nuk ka pse e shan njeri tung.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Sat Jan 12, 2008 4:44 am

ViRuS-24 shkruajti:
ja po e jap edhe une mendimin tim!

ky forum eshte i shkelqyer dhe nuk ka pse e shan njeri tung.

po tka pelqy ty edhe mu

hej vertet i bukur me
terheqes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
KlOdDY
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 11
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : PO Cte Duhet :P Nuk Pres Vizita :)
Anėtarėsuar : 11/01/2008

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 15, 2008 3:42 pm

Mire Fare.Bravo ju qofte keshtu ju do partia Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Jan 15, 2008 4:35 pm

lool

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ilir
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 25
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Fri Jan 18, 2008 7:57 pm

Me pelqen,bukur,paster pa vjedhje :lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albor
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 11
Age : 30
Anėtarėsuar : 10/12/2007

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Sat Jan 19, 2008 9:46 pm

me pelqen bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   Tue Mar 23, 2010 9:32 pm

Gur Gur Behet Kalaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A Ju Pelqen Ky Web   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A Ju Pelqen Ky Web
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: