Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Bashkėpunim ‘i nxehtė’ i Bleros me Zajminėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Bashkėpunim ‘i nxehtė’ i Bleros me Zajminėn   Sun Apr 04, 2010 9:57 am
Pas kėngės me titull "Facebook", kėngėtarja joshėse Zajmina Vasjari ka
menduar tė realizojė dy klipe tė reja njėri pas tjetrit, duke i
paraprirė
sezonit intensiv tė koncerteve tė verės, shkruan shtojca "Bluetooth".
Porsa tė pėrfundojė e klipin nė tė cilin ėshtė duke punuar aktualisht,
Zajmina do ta fillojė punėn pėr realizimin e njė kėnge R&B, nė duet
me
Bleron.

Blero, cili sė fundmi fitoi ēmimin “Best Male” nė “Top fest 6”,
dėshiron tė realizojė njė kėngė ‘tė nxehtė’ nė bashkėpunim me
kėngėtaren seksi nga
Shqipėria, kur dihet qė bashkėpunimet e tij janė mjaft tė suksesshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Bashkėpunim ‘i nxehtė’ i Bleros me Zajminėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: