Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Erjola e Big Brother.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Erjola e Big Brother.   Sun Apr 04, 2010 10:00 amErjola e Big Brother rindahet me te shoqin dhe fillon pune ne tirane..!!


Erjola ėshtė njė nga banorėt e “Big Borther 2” tė cilėn ne patėm
mundėsi ta njohim mė pak se tė tjerėt pasi doli e para nga kjo shtėpi.
Por gjithsesi
ne patėm rastin qė tė mėsojmė disa gjėra tė rėndėsishme pėr jetėn e
saj. Erjola ka njė vajzė 5 vjeēe, jeton nė Kuēovė dhe me bashkėshortin
i cili
ėshtė emigrant nė Greqi, nuk kishte marrdhėnie tė mira. Nga spektakli u
krijua ideja sikur organizatorėt i kishin sjellė tė shoqin qė tė
ribashkohej
me Erjolėn dhe gjithēka po rregullohej. Nė fakt mėsojmė qė nuk ndodhi
kėshtu. Erjola e ndodhur pėrpara kėsaj surprize, nuk deshi ta fyente
njeriu me
tė cilin kishte ndarė disa vite jetė dhe kishte njė Erjola ėshtė njė
nga banorėt e “Big Borther 2” tė cilėn ne patėm mundėsi ta njohim mė
pak se tė
tjerėt pasi doli e para nga kjo shtėpi. Por gjithsesi ne patėm rastin
qė tė mėsojmė disa gjėra tė rėndėsishme pėr jetėn e saj. Erjola ka njė
vajzė 5
vjeēe, jeton nė Kuēovė dhe me bashkėshortin i cili ėshtė emigrant nė
Greqi, nuk kishte marrdhėnie tė mira. Nga spektakli u krijua ideja
sikur
organizatorėt i kishin sjellė tė shoqin qė tė ribashkohej me Erjolėn
dhe gjithēka po rregullohej. Nė fakt mėsojmė qė nuk ndodhi kėshtu.
Erjola e
ndodhur pėrpara kėsaj surprize, nuk deshi ta fyente njeriu me tė cilin
kishte ndarė disa vite jetė dhe kishte njė vajzė, kėshtu qė u soll
shumė mirė
me tė. Por pas daljes nga shtėpia e “Big Brother” jeta rifilloi me tė
gjitha problematikat e saj dhe Erjola u rinda pėrsėri nga i shoqi. Por
na vjen
njė lajm i mirė, tani Erjola ėshtė vendosur nė Tiranė nė njė shtėpi me
qera ku jeton vetėm dhe ka filluar punė tek kompania “Yldon”.
Presidenti i
kėsaj kompanie Ylli Ndroqi, njėkohėsisht edhe pronar i televizionit
“Ora News” u tregua shumė i gatshėm pėr tė ndihmuar vajzėn, historinė e
trishtė tė
sė cilės e kishte mėsuar me siguri nga televizori. Tani ajo ka mundėsi
tė mbajė veten e saj por nė fundjava merr edhe tė bijėn nė Tiranė qė tė
ēmallet
me tė. Vazhdon tė frekuentojė disa prej ish banorėve tė “Big Brother”
dhe duket se ka bėrė njė ndarje me tė kaluarėn pėr t’iu pėrkushtuar
jetės sė saj
tė re.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Erjola e Big Brother.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: