Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Hello ..!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Hello ..! Empty
MesazhTitulli: Hello ..!   Hello ..! Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 11:39 am

║ABOUT ME◄╗ ╠════════╝

╠►[Name]: Luli

╠►[Sex]: Male

╠►[Nation]: Albania

╠►[Eyes]: Brown

╠►[Nick Names]: AnGeL_DrEamS

╠►[Birthday]: 21th February

╠►[Hair]: Brown

╠►[Sign]: .........

╠►[Love]: All who loves me

╠►[Hates]: People with two faces

╠►[Sport]: Basket

╠►[Colour]: Blue

╠►[Moives]: Horror,Myster,Romance

╠►[Music]: ♫ House,pop,party

╠►[Expressions] : If you're in the dark,you don't know what is happening around you..........


Edituar pėr herė tė fundit nga AnGeL_DrEamS nė Mon Dec 12, 2011 9:18 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Hello ..! Empty
MesazhTitulli: Re: Hello ..!   Hello ..! Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 12:13 pm

Bravo luli ishalla gjen ndonje nuse te mir Hello ..! 68756
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Hello ..!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: