Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje Gjithve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeRaTsI_ZeMeR
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 1
Age : 24
Vendodhja Vendodhja : italy
Anėtarėsuar : 14/05/2010

Pershendetje Gjithve Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Gjithve   Pershendetje Gjithve Icon_minitimeFri May 14, 2010 1:47 pm

Pershendetje Tgjithve Un Jam Geraldi Jam Berats 16 vjec Per Momentin Jetoj Ne Itali..., Shpresoj Tja Kalojm Sa Me mIRE sE bAHKU... KLM ALL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Pershendetje Gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Gjithve   Pershendetje Gjithve Icon_minitimeSun May 16, 2010 12:42 am

BeRaTsI_ZeMeR shkruajti:
Pershendetje Tgjithve Un Jam Geraldi Jam Berats 16 vjec Per Momentin Jetoj Ne Itali..., Shpresoj Tja Kalojm Sa Me mIRE sE bAHKU... KLM ALL

Faleminderit Qe Bėheni Pjes e Shoqėris Ton Uroj Tia Kalosh Sa Mė mir Midis Nesh. Pershendetje Gjithve 936328
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Pershendetje Gjithve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: