Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Bon Jovi urren nostalgjine

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Bon Jovi urren nostalgjine   Thu Jun 10, 2010 1:15 am

Jon Bon Jovi e sheh tė kaluarėn si tė mėrzitshme dhe ėshtė krenar
qė grupi i tij “Bon Jovi” ėshtė duke vazhduar tė bėjė muzikė dhe jo tė
mbėshtetet nė suksesin e tė kaluarės. Vokalisti i “Bon Jovi” qė ka
ndezur atmosferėn nė O2 ...


... Arena tė Londrės, kėmbėngul se grupi
gjithmonė tenton tė sjellė muzikė tė re nė treg dhe jo tė mbėshtetet nė
kėngėt e vjetra klasike si “You Give Love A Bad Name”. “Unė do tė
mėrzitesha dhe pėrfshihesha nga lotėt nėse do tė ulesha kėtu dhe tė
flisja pėr nostalgjinė, turnetė dhe tė kthehesha nė tė tetėdhjetat. Oh
zot, jo jo jo. Kjo do tė mė vriste. Por, ne po flasim pėr gjėrat e mia
tė reja dhe kjo ėshtė mirė”, deklaroi Jon Bon Jovi.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Bon Jovi urren nostalgjine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: