Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Martohet futbollisti Ervin Bulku

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Martohet futbollisti Ervin Bulku   Thu Jun 10, 2010 1:16 am

Mesfushori i ekipit kombėtar, Ervin
Bulku ka kurorėzuarnė martesė lidhjen me tė fejuarėn e tij Esmerildėn,
duke i dhėnė fund beqarisė. Nė ceremoninė e cila u zhvillua tė enjten qė
lamė pas nuk kanė munguar ...


... futbollistėt e kombėtares, duke nisur
nga Lala, Skela e Duro, por edhe ata tė skuadrės sė Tiranės, ku
mesfushori kuqezi ka luajtur pėr njė pjesė tė madhe tė karrierės. Dasma
ka zgjatur deri nė orėn 4 tė mėngjesit.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Martohet futbollisti Ervin Bulku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: