Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Dafina po imiton Ciara...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Dafina po imiton Ciara...   Fri Jun 11, 2010 9:27 pm

Njė video e postuar nė
Youtube.com, me titull “Dafina copies Ciara, etc” e paraqet kėngėtaren
duke imituar disa kėngėtarė tė huaj, por edhe vendorė nė klipet e saj.
Pėrderisa nė njė intervistė ajo thotė se pėlqen kėngėtarė tė tjerė, tė
cilėt nuk shihen qė ajo i ka imituar”. “Mė pėlqejnė Aliah, Louren Hill,
etj”, ka thėnė ajo nė njė intervistė pėr TOP 6. Por, nuk ka pėrmendur
asnjė nga kėngėtarėt qė i ka kopjuar nė stil dhe nė vallėzim si Rihanna,
Ciara, etj. Madje, kėngėtarja ka edhe njė tatu nė qafė, qė ėshtė
identike mė atė tė Rihannės.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Dafina po imiton Ciara...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: