Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Dafina Zeqiri triumfon me 'Amazing Girl'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Dafina Zeqiri triumfon me 'Amazing Girl'   Fri Jun 11, 2010 9:31 pm

Videoklipi i kėngės
“Amazing Girl” nga Dafina Zeqiri ishte fituesi kryesor i edicionit tė
sivjetshėm tė Videofestit Muzikor, duke rrėmbyer edhe ēmimin pėr
videospotin mė tė mirė, ‘Best of All’. Videospoti pėr kėngėn mė tė mirė
rok iu dha kėngės “S’tė Fal”, nga “Kthjellu” dhe Flori, ndėrsa nė
konkurrencėn hip-hop fitues u shpall kėnga “VIP” nga “Skillz”.
Videospoti mė i mirė i zhanrit pop ishte “Elementi i Pestė” nga Bubulina
Krasniqi.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Dafina Zeqiri triumfon me 'Amazing Girl'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: