Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Evi Reēi, feston 20 vjetorin nė karaoke

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Evi Reēi, feston 20 vjetorin nė karaoke   Fri Jun 11, 2010 9:32 pm

Pas promovimit tė
klipit tė saj tė parė nė bashkėpunim me kompozitorin Flori Mumajesi,
kėngėtarja Evi Reēi ka festuar edhe 20-vjetorin e lindjes. Ambienti i
pėrzgjedhur pėr tė mbledhur miqtė mė tė mirė nė mėnyrė qė ta festonin sė
bashku kėtė gėzim tė sajin, ishte njė nga karaoket mė tė njohura nė
kryeqytet. Mes tė ftuarve nuk mungonin as Flori, Argjentina, Ardit
Roshi, Ronela, etj. Edhe nė kėtė mbrėmje dukej qartė dashuria e madhe e
Evit pėr muzikėn, qė nga ambienti qė zgjodhi pėr tė festuar. Njė ambient
nė tė cilin kėndohet live, ashtu siē bėri edhe Evi...Njė nga surprizat e
mbrėmjes ishte edhe torta e 20-vjetorit.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Evi Reēi, feston 20 vjetorin nė karaoke
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: