Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kėngėtarja e parė, qė i bėn njė dhuratė emigrantėve shqiptar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Kėngėtarja e parė, qė i bėn njė dhuratė emigrantėve shqiptar   Sat Jun 19, 2010 10:47 am

Poni i dhuron albumin e fundit bashkatdhetarėve tanė, qė e kanė mbėshtetur nė tė gjitha koncertet

Albumi qė Poni u dhuron bashkatdhetarėve tė saj nė Greqi, pėrmban
njė pjesė tė krijimtarisė brilante tė popullit tonė. Tekstet, muzika,
kėnga jonė e bukur, janė pjesė e atij thesari tė ēmuar, qė ėshtė
ruajtur ndėr vite pėr tė shpėrthyer tani, me njė nivel tė lartė
artistik nga kėngėtarja e njohur vlonjate, PONI.
PONI,
kėngėtarja qė ka fituar simpatinė e tė gjithėve, vjen nė faqet e
gazetės mė tė madhe shqiptare, qė del pėr komunitetin tonė nė Greqi,
pėr t’i dhėnė emigrantėve nė kėtė fundvit, njė dhuratė mė shumė pėr
festat, njė gjė tė shtrenjtė, siē ėshtė kėnga. Nė kėtė kohė, kur ata
ndodhen larg atdheut, kėngėt e kėnduara nga Poni shuajnė sadopak edhe
mallin e tyre pėr vendlindjen.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Kėngėtarja e parė, qė i bėn njė dhuratė emigrantėve shqiptar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: