Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Prsh te gjitheve :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SmiLey
antar i ri
antar i ri
SmiLey

Female
Postime : 24
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Climbing the Ladder of Success
Anėtarėsuar : 24/06/2010

Prsh te gjitheve :) Empty
MesazhTitulli: Prsh te gjitheve :)   Prsh te gjitheve :) Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 5:03 pm

Pershendetje te gjitheve...!

Shpresoj tja kaloj sa me mire mes jush...
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Prsh te gjitheve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Prsh te gjitheve :)   Prsh te gjitheve :) Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 1:29 am

SmiLey shkruajti:
Pershendetje te gjitheve...!

Shpresoj tja kaloj sa me mire mes jush...
Smile

Pershendetje SmiLey Mire Se Erdhe Midis Nesh Shpresoj Tja Kalosh Mire Midis Shoqerise Tone.


Prezantimin Nuk Na E Bere Si Quhesh Edhe Ca Moshe,

____________________
Prsh te gjitheve :) Crows8js4em0yf
Prsh te gjitheve :) Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Prsh te gjitheve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Prsh te gjitheve :)   Prsh te gjitheve :) Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 9:31 pm

Mire se erdhe SmiLey!

____________________
Prsh te gjitheve :) 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
Sponsored content
Prsh te gjitheve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Prsh te gjitheve :)   Prsh te gjitheve :) Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prsh te gjitheve :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: