Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Miss Shqiperia nudo trondit italinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Miss Shqiperia nudo trondit italinė   Tue Jul 06, 2010 11:18 amNjė eksperiencė e bukur, por jo dhe aq kur bėhet fjalė pėr apokalipsin
e pėrfolur. Por rastėsia qė s’e kishte menduar ndonjėherė e ēoi modelen
shqiptare qė jeton Itali, Lorena Ēika, nė sheshxhirimin e filmit
“2012”, qė ėshtė duke u shfaqur kėto ditė nė Tiranė. U zgjodh tė ishte
njė nga vajzat e reja tė veshura me fustane tė kuq, qė ndėrsa luteshin
nė Vatikan, panė me sytė e tyre pėrmbysjen e imagjinuar tė botės, pas
njė tėrmeti tė fuqishėm. Ajo tregon eksperiencėn e parė nė momentet e
xhirimeve nė Itali tė filmit hollivudian nėn drejtimin e regjisorit
Roland Emmerich. Si dhe jetėn qė si modele e pasarelave tė Firences.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Miss Shqiperia nudo trondit italinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: