Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Beckham, seks tė paktėn 5 herė nė ditė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Beckham, seks tė paktėn 5 herė nė ditė   Tue Jul 06, 2010 11:25 amTė dhėnat mė tė fundit mbi ēiftin Beckham, tregonin pėrpjekjet e
tyre pėr tė sjellė nė jetė njė tjetėr fėmijė, ndėrsa tani lajmet mbi
yjet britanike, bėhen akoma mė pikante. Victoria Beckham po “rraskapit”
bashkėshortin e saj, futbollistin anglez David duke i kėrkuar as mė
shumė e as mė pak: 5 herė seks nė ditė.

“Posh Spice”, dėshira e fundit e sė cilės ėshtė njė vajzė, po tregon
kėmbėngulje nė shtrat me David. Ajo nisi tė vėrė nė jetė planin e saj
gjatė pushimeve nė Karaibe, bashkė me burrin dhe fėmijėt. Vetė
futbollisti u ka rrėfyer miqve se po vuan pėr tė kėnaqur bashkėshorten
edhe pse pseudonimi i tij ėshtė “Golden Balls”.

Kėtė mesjavė ata janė ndarė pasi Victoria shkoi nė Londėr ndėrsa
Beckham po vazhdon rikuperimin nga dėmtimi, nė Los Angeles. tė hėnėn
Vic do tė ketė sėrish bashkėshortin e saj nė shtrat.

“David i duhej njė pushim. Ai nuk po ankohet por me dhimbjen nga
dėmtimi nė kėmbė dhe gjimnastikėn nė dhomėn e gjumit, nuk ėshtė e lehtė
me seanca 5 herė nė ditė. Victoria dėshpėrimisht po kėrkon shtatzėninė”
tha njė shok i familjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Beckham, seks tė paktėn 5 herė nė ditė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: