Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kushton “vetėm” 15.000$ nata

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Kushton “vetėm” 15.000$ nata   Tue Jul 06, 2010 11:39 amNjė ndėr femrat mė tė preferuara tė Tiger Woods, i cili po divorcohet
nga gruaja pėr shkak tė aferave tė shumta, kishte shumė takime tė
nxehta me Loredana Deriola. Kjo vajzė ka qenė ish miss i italisė, ka
pozuar pėr playboy, dhe kohėn e lirė e kalon me VIP people, ndėrsa ata
paguajnė mijėra dollarė pėr njė natė me tė.
Mė saktėsisht Tiger Woods paguante pėr atė edhe shuma tė majme mbi 15
000 $ pėr seks. Dhe shpesh herė nga ajo kėrkonte edhe orgjie, pėr tė
ngopur apetitin e tij seksual. Kėtė e bėri tė ditur Mishel Broun pėr
Daily News, sepse ishte pikėrisht misheli qė i realizonte takimet e
Woods-it


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Kushton “vetėm” 15.000$ nata
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: