Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vdes sepse bėrri 12 orrė seks

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Vdes sepse bėrri 12 orrė seks   Tue Jul 06, 2010 11:49 amNje 28 vjecar rus vdiq pasi kishte ngrene nje kuti plot me Viagra.
Ai do merrte pjese ne nje orgji 12 oreshe, nje maratone e vertete
seksi, se bashku me 2 femra. Mund te thuhet qe eksitimi ishte fatal per
te.

Grate kishin vene nje bast me burrin, emri i te cilit eshte Sergey
Tuganov.Ato pretendonin qe ai nuk do te ishte i afte qe t’i kenaqte te
dyja per gjithe ate kohe.Sergey arriti ta fitonte bastin.Por vetem pas
pak minutash ai pesoi nje atak zemre fatal per te.Nje nga grate, Alina
shpiegoi:

“Kerkuam menjehere ndihme por ishte shume vone.”"Nuk mund te behej
me asgje per te.”"Nuk e dinim qe kishte pire aq shume Viagra.”"Ishte
vertet e cuditshme qe arriti te na mbante per 12 ore, por nuk na shkoi
mendja qe mund ta bente nje gje te tille.”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Vdes sepse bėrri 12 orrė seks
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: