Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Aguilera promovon albumin me njė ‘porno’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Aguilera promovon albumin me njė ‘porno’   Tue Jul 06, 2010 12:05 pmEdhe pse para pak kohėsh ėshtė bėrė nėnė, Christina ka pregaditur
njė video klip ose mė mir tė themi nj porno klip pėr tė promovuar
albumin e saj tė ri.

Imazh krejt i ri dhe rikthimi te provokimet seksi pėr Christina
Aguilera, e cila ka hedhur ne treg videon e kėngės sė saj tė re “Not
myself tonight”. Kėngėtarja, pas disa vitesh pauzė, ėshtė kthyer me njė
stil tė ri, qė pėrflitet se ėshtė kopjuar nga Lady Gaga, si pėrsa i
takon flokėve, edhe nė veshje e muzikė.

Aguilera shfaqet e rrethuar nga njė grup balerinėsh, e veshur nė
menyrė ekstravagante. Albumi i ri “Bionic” do dalė nė treg nė datėn 8
qershor. Sipas kritikėve, ritmi i Aguilerės i afrohet muzikės dance dhe
janė shumė tė ngjashėm me ato tė Stefani Germanotta, alias Lady Gaga.
Gjithsesi, mund tė thuhet me siguri se nė videon qė u publikua premierė
nė YouTube, Christina shfaqet me seksi se kurrė.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Aguilera promovon albumin me njė ‘porno’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: