Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Snaijder martohet me bukuoshen Cabau

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Snaijder martohet me bukuoshen Cabau   Sun Jul 25, 2010 8:43 pmUesley Sneijder nuk arriti tė marrė kurorėn e kampionatit botėror tė
futbollit edhe pse ēoi Holandėn deri nė finale, megjithatė futbollisti
i Inter ka pasur njė gėzim tė madh ditėt e fundit. Qindra tifozė e
kuriozė kanė mbėrritur nė Castelnuovo Berardenga, komune e provincės sė
Sienas, ku hollandezi ka vėnė kurorė me Yolanthe Cabau.
Turma e ka pėrshėndetur mesfushorin me kore stadiumi dhe himne tė
tifozerisė zikaltėr. Futbollisti i Inter ėshtė prezantuar nė Kishė i
veshur me njė kostum blu marin dhe kėshimė tė bardhė, ndėrsa Yolanthe
ka mbėrritur me njė karrocė tė tėrhequr nga 4 kuaj tė bardhė.
Sneijder ka kėrkuar maksimumin nė kėtė ditė pa llogaritur
shpenzimet, vetėm tė mendosh se pėr menunė ėshtė marrė Gordon Ramsay,
njė nga shefat e kuzhinės mė tė mirė nė botė.
Nė ceremoni kanė marrė pjesė 250 tė ftuar ndėr tė cilėt zv/drejtori
i pėrgjithshėm i Inter, Stefano Filuēhi, drejtori i zonės teknike,
Marco Branca, dhe shokėt e skuadrės, Cordoba, Cristian Chivu e Sulley
Muntari, tė shoqėruar nga bashkėshortet e tyre.
Nuk kanė munguar edhe personazhe tė ndryshėm tė botės sė sportit dhe
spektaklit hollandez: si Patrick Kluivert, ish- sulmuesi i Milan dhe
Ajax.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Snaijder martohet me bukuoshen Cabau
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: