Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Foto tė papublikuara tė Bon Jovi-it

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Foto tė papublikuara tė Bon Jovi-it   Sun Aug 01, 2010 9:40 pmNjė Bon Jovi i pazakontė, intim dhe tepėr privat ėshtė shfaqur nė
disa foto tė publikuara nga faqja e thashethemeve “Tmz”, si njė
antipastė e biografisė sė bandės sė udhėhequr nga kėngėtari amerikan.
Kur ende kishte njė karrierė pėr tė ngjitur, Jovi mėsohet se ka pozuar
pėr fotografin Ross Marino nė vitin 1985 pėr promovimin e albumit tė
dytė “7800° Fahrenheit”. Por kishin mbetur tė pazbuluara deri mė sot
imazhet, qė shfaqin kėngėtarin atėherė 22-vjeēar dhe pjesėtarėt e tjerė
tė grupit nė shoqėrinė e disa femrave qė tė bėjnė tė mendosh pėr
orgji. E pėr kohėn kur janė bėrė mund tė cilėsohen vėrtet tė nxehta si
foto.
Ai qė i ka publikuar ėshtė ish-menaxheri Rich Bozzett, i cili i ka
pėrfshirė nė librin e tij “Sex, drugs and Bon Jovi” (“Por s’kam pasur
synime dashakeqėse, pasi ai ishte shumė i pastėr”, ka sqaruar Bozzett),
megjithėse vetė kėngėtari kishte kėrkuar t’i prishte pėrderisa mund tė
komprometonte marrėdhėnien e tij me atė qė ėshtė bėrė gruaja e tij,
Dorothea Hurley.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Foto tė papublikuara tė Bon Jovi-it
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: