Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Google ngatėron Vatikanin me faqe pedofile

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Google ngatėron Vatikanin me faqe pedofile   Sun Aug 01, 2010 9:47 pmNjė sulm i mundshėm i hakerave kundėr motorit tė famshėm tė
kėrkimeve nė internet “Google”, ka bėrė qė, prej disa orėsh, nėse
kėrkon me fjalėn “Vatican”, nė rezultatin e parė tė shfaqet faqja e
Selisė sė Shenjtė (The Holy See) lidhur me adresėn e internetit
“pedofilo.com”.
Ky problem tani ėshtė zgjidhur por deri tani nuk ka asnjė reagim nga administratorėt e Google ose nga vetė Selia e Shenjtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Google ngatėron Vatikanin me faqe pedofile
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: