Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kujdes, video me virus nė facebook

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Kujdes, video me virus nė facebook   Sun Aug 01, 2010 9:59 pmNėse nė rrjetin shoqėror “Facebook” u paraqitet postimi me mbishkrimin “this is without doubt the sexiest video ever!
” (kjo padyshim ėshtė videoja mė seksi), atėherė mos e hapni, sepse
bėhet fjalė pėr njė virus. Nė kuadrin fillestar tė videos, i cili
pėrcillet me mbishkrimin “Candid Camera Prank! (HQ)”, gjendet
fotografia e njė vajze me fustan tė shkurtėr. Nėse klikoni nė video do
t’iu paraqitet postimi qė thotė se “video-player”-i juaj ėshtė vjetruar
dhe se nevojitet tė shkarkoni ndonjė version tė ri.
Mijėra njerėz me anė tė klikimit nė kėtė “update” e kanė infektuar
kompjuterin e tyre me virus, ndėrkohė qė nė mėnyrė automatike ua poston
edhe miqve kėtė “infektues” nėpėr faqet e tyre. Sipas asaj qė bėhet e
ditur janė kapur deri nė 300 mijė raportime tė tilla brenda njė dite tė
vetme. Megjithatė mėsohet se inxhinierėt e Facebook kanė arritur tė
marrin situatėn nė dorė, duke asgjesuar menjehere problemin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Kujdes, video me virus nė facebook
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: