Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Adela dhe Bjordi rrėfejnė pushimet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Adela dhe Bjordi rrėfejnė pushimet   Thu Aug 26, 2010 11:10 amMjafton qė tė jenė pranė njėri-tjetrit dhe gjithēka shkon pėr bukuri. Recetėn e lumturisė duket se Adela dhe Bjordi e kanė zbuluar tė plotė. Pas njė sezoni tė suksesshėm nė televizion, ēifti shumė i pėlqyer nga publiku kanė bėrė valixhet dhe janė nisur pėr pushime nė Itali. Si fillim kanė vizituar Lecon, vendin ku ka jetuar Bjordi dhe natyrisht kanė takuar tė gjithė miqtė e tij. Janė joshur nga pushimet malore duke vizituar sė bashku me shumė miq disa nga vendet mė tė bukura tė veriut tė Italisė, qė natyrisht krahas panoramės ju ka ofruar edhe njė klimė tė freskėt ndėrkohė qė gjithė verėn vapa ka qenė e papėrballueshme. Mė pas, ashtu siē kemi shkruar javė mė parė, kanė zbritur nė plazhin e bukur tė Sardenjės pėr tė bėrė plazh. Kanė vetėm pak ditė qė janė kthyer, por argėtimet me miqtė vazhdojnė akoma nėpėr lokalet e natės sė kryeqytetit. Gjithsesi nė mendjen e dy tė rinjve mbetet projekti i rėndėsishėm i vjeshtės., angazhimi i tyre i rradhės, gjė tė cilėn ato po e pėrzgjedhin me kujdes. Tė shohim se ēfarė surprizash do na rezervojnė kėtė sezon ndėrkohė qė fansat e tyre duan t’i shohin pėrsėsi nė televizion.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Adela dhe Bjordi rrėfejnė pushimet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: