Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Luana nė plazh me shoqe, Adriani nė koncerte

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Luana nė plazh me shoqe, Adriani nė koncerte   Thu Aug 26, 2010 11:13 am

Luana Vjollca, bukuroshja e cila tashmė ėshtė rikthyer nė krahėt e kėngėtarit Adrian Gaxha, kėto ditė po bėn pushimet verore pėr t’u mbushur me energji pozitive siē bėjnė gjithė tė tjerėt. Pėrkundėr atyre qė plazhin e bėjnė nė shoqėri tė mė tė dashurve, Luana kėtė rradhė nė krah nuk ka Adrianin, por mikeshat e saj. Arsye pse ēifti momentalisht nuk mund tė kalojnė pushimet sė bashku ėshtė se Adriani ka tė prenotuara shumė koncerte gjithandej vendeve bregdetare si dhe nė shumė qytete tė Maqedonisė kurse Luana ėshtė e lirė nė kėtė drejtim, kėshtu qė shijon rrezet e diellit me mikeshat. Para se tė fillojė sezoni i koncerteve Luana ishte mysafire e Adrianit nė Shkup, dhe kjo vizitė ėshtė bėrė me qėllim pasi pėr kohėn sa do zgjasin koncertet ēifti nuk mund tė takohen, kurse pėr mė vonė ndoshta dhe do kalojnė pushime tė tjera sė bashku

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Luana nė plazh me shoqe, Adriani nė koncerte
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: