Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Miss Universe 2010 fiton Meksika, Shqipėria mes 15 finaliste

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Miss Universe 2010 fiton Meksika, Shqipėria mes 15 finaliste   Thu Aug 26, 2010 11:16 am

Jimena Navarrete ėshtė zgjedhur Miss Universi 2010 nė edicionin e 59 tė kėtij konkurs bukurie ku morėn pjesė 83 bukuroshe nga e gjithė bota. Spektakli u zhvillua mbrėmė nė Las Vegas. Anxhela Martini pėrfaqėsuesja e Shqipėrisė u zgjodh ndėr 15 finalistet e kėtij spektakli, si dhe njė ndėr 10 femrat me trupin mė tė bukur nė kėtė ngjarje.

Navarrete ėshtė zgjedhur Miss Universi 2010 nė edicionin e 59 tė kėtij konkurs bukurie ku morėn pjesė 83 bukuroshe nga e gjithė bota. Spektakli u zhvillua mbrėmė nė Las Vegas.

Anxhela Martini pėrfaqėsuesja e Shqipėrisė u zgjodh ndėr 15 finalistet e kėtij spektakli, si dhe njė ndėr 10 femrat me trupin mė tė bukur nė kėtė ngjarje.

Nė vend tė dytė u klasifikua Miss Xhamajka Yendi Phillipps, dhe nė vend tė tretė fitoi Miss Australia Jesinta Campbell. BW

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Miss Universe 2010 fiton Meksika, Shqipėria mes 15 finaliste
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: