Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 “Kthjellu”, drejt MTV Awards

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: “Kthjellu”, drejt MTV Awards   Thu Aug 26, 2010 11:20 am

Rok grupi ‘The Grips’, i njohur te ne si ‘Kthjellu’, mund t’i sjellė Kosovės njė ēmim tė MTV-sė, nėse mbledh votat e duhura pėr nė “MTV Evrope Music Awards”. Grupi nga Ferizaji, mjaft i suksesshėm nė skenėn shqiptare (fitues edhe tė edicionit tė dytė tė Festivalit “Top Fest” dhe vlerėsuar me ēmime si “Grupi mė i mirė” disa herė) po marshon drejt suksesit evropian me hitin e tyre tė ri ‘Tonight is Your Night’, lanēuar pak javė mė parė.

“Kthjellu” (The Grips”), janė nė listėn e ngushtė tė nominimeve pėr ēmimin “Best Adria Act” pėr ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve “MTV Europe Music Awards” (EMA), ngjarje qė do tė organizohet mė 7 nėntor 2010 nė Madrid tė Spanjės.

Ēdokush qė dėshiron tė japė votėn pėr grupin kosovar, mund ta bėjė atė nė faqen e MTV Adria.

Linqet ku mund tė votoni:

http://www.mtv.rs/ema/ko-je-sve-u-trci-za-mtv-nagradu?csort=descending&pg=2#comment, http://www.mtv.si/ema/glasujte-za-svoje-najljubse-izvajalce?sid=fc24290fb7658719c89536907ce5e4c2

http://www.mtv.com.hr/ema/glasajte-za-svoje-omiljene-izvodjace-copy?sid=24488bbcd677f1096f82cbb2215f90ed (bw)

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
“Kthjellu”, drejt MTV Awards
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: