Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Unikkatil tė lancojė albumin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Unikkatil tė lancojė albumin e ri   Thu Oct 07, 2010 3:59 pm
Njė prej reperėve shqiptarė mė tė mirė tė tė gjitha kohėrave, Unikkatil, ėshtė fare pranė lansimit tė albumit tė tij tė ri.Pas suksesit me albumin e parė “Kanuni i Katilit” i realizuar shumėvite mė parė, tani ‘Mbreti’ duket se ka vendosur qė tė rikthehetfuqishėm nė skenėn e repit shqiptar, me njė album edhe mė tė fuqishėmse “Kanuni i Katilit”, gjithnjė sipas producentit dhe reperit DMK.DMK nuk dha detaje tjera duke pėrfshirė dhe titullin e albumit, pasi qė sipas tij kėto do tė dihen shumė shpejtė.Se ky album do tė jetė i zjarrtė, e vėrtetojnė spekulimet, sipas tėcilave albumi do tė tilluhet “Fryma e Mram”, qė do tė jetė dhe albumi ifundit, dhe qė do ta shėnojė fundin e karrierės sė bujshme tė Unikkatilsi reper, pėr t’iu kthyer jetės normale.Viktor Palokaj i njohur si Unikkatil, pritet qė me albumin e ri tėshpėrthejė, duke parė faktin se kėngėt e tij kanė impakt tėjashtėzakonshėm nė rininė shqiptare

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Unikkatil tė lancojė albumin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: