Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

  Teuta dhe Blero martohen ne shtator

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Teuta dhe Blero martohen ne shtator   Sat Oct 30, 2010 11:00 am

Aktorja Teuta Krasniqi ka pasur arsye qė me datėn 27 korrik tė festojė dhe tė gėzohet pa masė. Tė martėn ajo festoi ditėlindjen e 28-tė, njėvjetorin e fejesės me tė dashurin e saj Bleron, si dhe tremujorin e lindjes sė vajzės sė tyre, Tarės.

“Ka qenė njė gėzim i trefishtė. Kam festuar ditėlindjen time, njė vjetorin e fejesės me Bleron dhe tre mujorin e lindjes sė vajzės sonė Tarės. Qė nga ora 24.00 kur ėshtė bėrė data 27 korrik e deri nė mbrėmjen e orės 24.00, kemi qenė gjatė tėrė ditės nė festė. Kemi qenė nė njė piknik bashkė me familjarėt e mi dhe disa familjarė tė rrethit mė tė gjerė. Edhe pse koha nuk na mbajti aq mirė, mund tė them se kemi kaluar pėr mrekulli”, thotė Teuta Krasniqi pėr “Zėrin”.

Dhurata mė e mira pėr kėtė vit ka qenė vajza Tara

Teuta theksoi se ka marr shumė dhurata tė ndryshme pėr ditėlindje, por dhurata mė e ēmuara ėshtė ardhja nė jetė e vajzės, Tara.

“Kam marr shumė dhurata nga vėllai, motra, familja dhe gjithė tė tjerėt. Njė dhuratė shumė tė bukur e kam marr nga bashkėshorti ime, Blero i cili gjithmonė di tė mė befasoj mė gjėra tė bukura. Kėtė herė mė ka blerė njė qafore shumė tė bukur me gurė shkėlqyes, madje mė gurė
tė kaltėr pėr mėsysh”, qesh Teuta e cila mė pas shton se “dhuratėn mė tė mirė e kam nga Zoti i cili na ka dhuruar vajzėn Tarėn, qė njėkohėsisht ka mbushur tre muaj”, thotė Teuta duke thėnė se para dy javėsh e ka pasur ditėlindjen edhe Blero tė cilit siē thotė ajo ia ka dhuruar njė dhurata shumė tė bukur por qė nuk ka dėshirė ta zbuloj pėr publikun.

Aktorja Krasniqi pohoi se vajza Tara ēdo ditė e mė shumė po e shton lumturinė nė familjen e tyre. “Tara ėshtė shumė mirė, ēdo ditė po rritet, po trashet dhe po na kėnaq. Ajo ėshtė gėzimi dhe lumturia e familjes sonė”, pohoi Teuta.

Dasma nė shtator

Ēifti Blero dhe Teuta Krasniqi kanė filluar tė mendojnė edhe pėr ceremoninė e dasmės sė tyre. Teuta thotė se dasma do tė jetė nė muajin shtator, por ende nuk dėshiron tė tregojė datėn e ceremonisė.

“Dasma do tė jetė nė shtator, por datėn nuk dėshirojmė ta zbulojmė para kohe”, shprehet aktorja Krasniqi, e cila mė pas flet edhe pėr kthimin e saj nė skenėn televizive.

“Pas dasmės, atėherė do t’u kthehem edhe aktivitetet tė mia tė punės, dhe sigurisht qė nga fillimi i sezonit tė ardhshėm do tė jem sėrish pjesė e serialit “Kafeneja jonė”, pa i anashkaluar edhe projektet e tjera televizive”, nėnvizoi aktorja e mirėnjohur, Teuta Krasniqi.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Teuta dhe Blero martohen ne shtator
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: