Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

  Zbulohet i dashuri i ri i Ciljetes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Zbulohet i dashuri i ri i Ciljetes   Sat Oct 30, 2010 11:02 am

Ajo nuk ėshtė mė single. Njė lajm i mirė ky pėrsa i pėrket kėngėtares seksi Ēiljeta Xhilaga dhe mbase i keq pėr tė gjithė ata admirues meshkuj, tė cilėt siē dihet janė tė shumtė. Gjithēka ka nisur disa javė mė parė. Njė njohje mes miqsh tė pėrbashkėt, shkėmbimi i disa shikimeve dhe djali ka vendosur qė tė mos i lėrė tė ikė nga duart vajza, e cila ėshtė ėndrra e shumė djemve shqiptarė. Ēiljeta, vajza 25-vjeēare jo vetėm e bukur dhe e sukseshme, por dhe shumė e qeshur dhe e ēiltėr, kishte disa muaj qė pėrflitej pėr njė lidhje tė mundshme dashurie mbas ndarjes nga Romeo me tė cilin jetoi njė lidhje tė gjatė. Por ishte shumė e vėshtirė tė identifikonim se kush mund tė ishte fatlumi qė i kishte rrėmbyer zemrėn. Tani nuk ka mė dilema, e kemi zbuluar. Ai ėshtė Aleksandri, me origjinė nga Tirana, njė djalė 28-vjeēar, qė jeton nė Angli prej disa vitesh, ku ka edhe njė biznes tė tijin. Ēifti i cili po shihet gjithnjė e mė shpesh nė lokalet e Tiranės duket se po pėrjeton njė histori tė jashtėzakonshme dashurie. Aq e vėrtetė ėshtė kjo sa Ēiljeta ka bėrė vetėm pak ditė mė parė njė tatuazh tė madhe nė anėn e djathtė tė barkut me emrin e tij ose mė saktė me inicialet ALX, ku ka shkruar edhe kėtė dedikim “have a baby by me”. Kjo nuk ėshtė njė kėrkesė e Ēilit pėr tė pasur njė fėmijė edhe pse e dimė kėtė pikė tė dobėt tė saj, por dedikim edhe pėr kėngėn e tyre tė preferuar me tė njėjtin titull tė Fifty Cent. Njė e re tjetėr ėshtė se ēifti po bėn plane pėr tė krijuar njė jetė tė tyre jashtė Shqipėrisė gjė qė do tė thotė se Aleksandri mund tė na e marrė fare Ēilin. Gjithsesi, kėto janė detaje qė duhen konfirmuar. Pėr momentin mund tė themi vetėm njė urim, shpresojmė tė jetė zgjedhja e duhur e Ēiljetės, qė tė pagėzohen si ēifti i 2010-ės.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Zbulohet i dashuri i ri i Ciljetes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: