Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vera Grabocka, jete nate me Gerd Vason

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Vera Grabocka, jete nate me Gerd Vason   Sat Oct 30, 2010 12:14 pm

E kush nuk e njeh Vera Grabockėn!!!!! Por ama e njohim pėr spektaklet shumė tė mira qė realizon nė TV. Gjithmonė ka shkėlqyer, aq sa, gjithmonė ka qenė enigmatike pėr jetėn e saj private. Vera nė fakt, nuk ėshtė njeri qė del shpesh nė media, ėshtė mė sė shumti ajo qė rri pas kuintave sesa del hapur nė televizion. Por, edhe Vera nuk mund t’u fshihet paparacėve. Dhe ja tek e shohim nė kėto foto. Vera gjendet nė formė, dhe jo vetėm nė anėn e saj fizike, por edhe sa i pėrket argėtimit tė saj me rininė.
Vera di tė kėrcejė nė disko, dhe kjo duket fare mirė nga fotot. Madje jo vetėm qė kėrcen, por preferencat e saj janė pėr tė zgjedhur meshkuj qė dinė ta bėjnė kėtė gjė. Dhe ku e shohim duke kėrcyer me Gerdi Vason, njė balerin i njohur dhe njė kėrcimtar shumė i mirė. Vera duket shumė e lumtur, dhe kėrcėn gjithė pasion. Tė gjithė thonė se nė fakt Vera nuk ėshtė njė frekuentuese e jetės sė natės, por nga ana tjetėr ėshtė njė kėrcimtare shumė e mirė. Ajo pėrvecse kėrcen rrok, duket se kėrcimi i jep emocione tė veēanta. Ndoshta Timo Flloko (bashkėshorti i saj) nuk e shoqėron dot nė jetėn e natės, por Vera fare mirė mund tė shfrytėzojė tė gjitha eventet qė i bėn me rininė dhe mund tė jenė njė mundėsi qė tė argėtohet me tė rinjtė. Ndokush mund tė thotė se Vera ka martuar vajzėn dhe jo..nuk i shkon jeta e natės. Fotot, na e bėjnė shumė tė qartė tė kundėrtėn e kėtij pohimi. Vera duket mė nė formė se kurrė, madje nėn shoqėrinė e Gerdi Vasos dhe me kėrcimet e tij duket edhe shumė rinore, duke i shkuar mė shumė pėr shtat jo roli i gjyshes, status tė cilin ajo e ka aktualisht, por modeli i njė femre qė di tė argėtohet. Por veē kėsaj, sigurisht, Vera nuk mund tė lėrė pas dore spektaklet, tė cilat, edhe pse di ti pėrshtasė pėr publikun shqiptar, duhet mė shumė t’i modernizojė sipas standarteve tė reja tė spektaklit. Dhe kėtė nė fakt Vera nuk e harron kurrė, pėrsa kohė kalon mė shumė kohė me rininė.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Vera Grabocka, jete nate me Gerd Vason
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: