Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MaLLiSti
antar i ri
antar i ri
MaLLiSti

Male
Postime : 2
Age : 25
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 25/11/2010

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Nov 25, 2010 12:39 am

un jam nga:kucova
mosha:17 vjec
3 vrasje ne belgjik,dhe 2 ne mallkaster ahahahah Razz:P shaka kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Nov 25, 2010 12:42 am

Mire Se Erdhe Malli Droga Edhe Shendeti..... Kalofsh Mire Midis Nesh....

____________________
pershendetje Crows8js4em0yf
pershendetje Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
MaLLiSti
antar i ri
antar i ri
MaLLiSti

Male
Postime : 2
Age : 25
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 25/11/2010

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Nov 25, 2010 12:44 am

rofsh bisha,hec te shkojm tani te kisha dhe ta dredhim nji cigare,esht mall i papar qe ta heq trurin fare....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Nov 25, 2010 7:21 pm

mos u tall bjere ku e ke

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: