Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir
Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir
Shpirti Lire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi


 

 Argjentina Ramosaj: Jam e famshme dhe gati e martuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI


Male
Postime : 1579
Age : 39
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Argjentina Ramosaj: Jam e famshme dhe gati e martuar Empty
MesazhTitulli: Argjentina Ramosaj: Jam e famshme dhe gati e martuar   Argjentina Ramosaj: Jam e famshme dhe gati e martuar Icon_minitimeSat Dec 11, 2010 7:51 pm

Argjentina Ramosaj: Jam e famshme dhe gati e martuar Argjentinaramosaj


Nuk ka shans tė eci nėpėr rrugė pa mė njohur njerėzit, ėshtė njė gjė shumė e ēuditshme. Dhe i falėnderoj tė gjithė fansat qė mė pėrshėndesin dhe komplimentojnė gjithmonė. Fama ėshtė njė gjė shumė e bukur pėr njė artist. Sa mė shumė famė aq mė shumė do tė ketė njerėz qė e dėgjojnė dhe e vlerėsojnė muzikėn, punėn tėnde”, ėshtė shprehur Argjentina pėr Telegrafin kosovar.


Argjentina Ramosaj, kėngėtarja e cila sė fundi shkėlqeu nė festivalin ‘Kėnga Magjike’, duke fituar edhe ēmimin ‘Magjia e Parė’, pohon se fama i ka ndryshuar jetėn. “Jeta ime ka ndryshuar shumė.

Nuk ka shans tė eci nėpėr rrugė pa mė njohur njerėzit, ėshtė njė gjė shumė e ēuditshme. Dhe i falėnderoj tė gjithė fansat qė mė pėrshėndesin dhe komplimentojnė gjithmonė. Fama ėshtė njė gjė shumė e bukur pėr njė artist. Sa mė shumė famė aq mė shumė do tė ketė njerėz qė e dėgjojnė dhe e vlerėsojnė muzikėn, punėn tėnde”, ėshtė shprehur Argjentina pėr Telegrafin kosovar.

Falėnderimin mė tė madh pėr sukseset e saj ajo ia dedikon familjes sė saj dhe tė fejuarit Valonit, me tė cilin kėtu e dy vite ėshtė duke bashkėjetuar. “Ka dy vite qė bashkėjetojmė. Dhe jemi shumė tė lumtur me njėri tjetrin. Valoni ėshtė spontan, lojal, elegant, dhe shumė i dashur.

Ne jemi sikur tė martuar pasi qė edhe bashkėjetojmė, por meqė jemi shumė tė angazhuar ende nuk jemi duke menduar pėr martesė. Por dasma e ėndrrave tė mija do tė ishte nė ndonjė bregdet tė bukur”, ka thėnė Argjentina.

Kėngėtarja pak ditė mė parė pėr revistėn ‘Kosovarja’ shprehej se nuk pranon tė zhvishet pėr famė, por nė setin e saj fotografik nė rrjetin social Facebook, nuk kursen tė tregojė njė pjesė tė fizikut tė zhveshur.

Gjithsesi pėr Ramosaj, fama fitohet me punė dhe cmimet kanė rėndėsinė e tyre. Ajo thotė se ēmimi ‘Magjia e parė’ nė festivalin ‘Kėnga Magjike’ ka ardhur si befasi e kėndshme pėr tė.

Gjithsesi pėr Ramosaj, fama fitohet me punė dhe cmimet kanė rėndėsinė e tyre. Ajo thotė se ēmimi ‘Magjia e parė’ nė festivalin ‘Kėnga Magjike’ ka ardhur si befasi e kėndshme pėr tė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Argjentina Ramosaj: Jam e famshme dhe gati e martuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: