Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Qeni karateist

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Qeni karateist   Thu Jan 13, 2011 5:21 pm

Nje grua per vetmbrojte bleu nje qen qe dinte karate. E kenaqur e coi ne shtepi dhe donte te shihte se cdinte te bente qeni. I vuri nje tulle perpara dhe tha:
- Bubi tullen
- Haiaaa - dhe tulla behet copa copa
Atehere ajo i vendos nje karrige perpara qenit dhe thote
- Bubi karrigen
- Haiaaaa - dhe karrigja perfundon copa copa
Vjen burri ne shtepi dhe kjo i shpjegon gjithcka dhe i tregon qenin, ky fillon duke qeshur, atehere gruaja thote:
- Bubi
Por burri duke qeshur se le te mbaroje fjalen dhe thote
- Po po karin
- Haiaaaaa

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Qeni karateist
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: